Maurice Esteve färglitografi

Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Lunaire Administratif, färglitografi, 1966, signerad och numrerad Esteve 12/60. Editerad av Alain Mazo, Paris, 51x32 cm, Litteratur: Prudhomme-Esteve & Moestrup 42

235857

2014-03-22