Speldosa för 6 melodier

Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier
Speldosa för 6 melodier

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, Schweiz 1800-talets senare del, för 6 melodier, fodral i valnötsfanér, svärtade detaljer, invändig litograferad melodiförteckning, cylinderlängd 33, höjd 14, 57x22 cm

Bruksslitage, ägar- och personnummermärkt i botten, fodralnyckel saknas

235866

2014-03-23