HM Skirner akvarell

HM Skirner akvarell
HM Skirner akvarell
HM Skirner akvarell
HM Skirner akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): H.M. "Skirner", signerad E P-n, akvarell, 12,5x20 cm

Oramad

235899

2014-03-21