Bordslampa funkis

Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1930-tal, förkromat fot och stam, grönlackerad stam och kupa, höjd ca 31 cm

Slitage

235916

2014-03-21