Soffbord ek

Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek
Soffbord ek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, signerad P Törneman CXXXV/CC 1967, 1950/60-tal, skiva av röd emalj höjd 52, 90x90 cm

235939

2014-03-21