Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, signerad P Törneman CXXXV/CC 1967, 1950/60-tal, skiva av röd emalj höjd 52, 90x90 cm
235939
2014-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här