Matta Märta Måås

Matta Märta Måås
Matta Märta Måås
Matta Märta Måås
Matta Märta Måås

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖLAKAN, "Vardagsmattan", Märta Måås-Fjetterström 1925, 295x205 cm, signerad MMF AB, tillverkad efter 1942

Skador slitage

235944

2014-03-21