Berndt Friberg
2014-03-21
235947
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRIBERG, Berndt, VASER, 2 st, SKÅL, signerade Friberg, höjd 12, 10 samt 5 cm
Mindre nagg på den mindre vasen