Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRIBERG, Berndt, VASER, 2 st, SKÅL, signerade Friberg, höjd 12, 10 samt 5 cm

Mindre nagg på den mindre vasen

235947

2014-03-21