Polismotorcykel Yonesawa
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSPOLISMOTORCYKEL. omkring 1960-tal, Yonesawa, Harley Davidson med förare, lackerad och litograferad plåt i vitt, blått, svart mm, märkt "Police", batteridriven, längd 27 cm
Batterifunktioner ej testade, smärre skador
235983
2014-03-29