Polismotorcykel Yonesawa

Polismotorcykel Yonesawa
Polismotorcykel Yonesawa
Polismotorcykel Yonesawa
Polismotorcykel Yonesawa
Polismotorcykel Yonesawa
Polismotorcykel Yonesawa

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

LEKSAKSPOLISMOTORCYKEL. omkring 1960-tal, Yonesawa, Harley Davidson med förare, lackerad och litograferad plåt i vitt, blått, svart mm, märkt "Police", batteridriven, längd 27 cm

Batterifunktioner ej testade, smärre skador

235983

2014-03-29