Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st., funkis, Sverige 1930-40-tal, inköpta på NK under 1940-talet, stomme i kromade stålrör, grön skinnimitaion, stämplade DS Stålmöbler malmö, höjd 78 cm
Slitage
235986
2014-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här