Stolar funkis Sverige 1930-40-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st., funkis, Sverige 1930-40-tal, inköpta på NK under 1940-talet, stomme i kromade stålrör, grön skinnimitaion, stämplade DS Stålmöbler malmö, höjd 78 cm

Slitage

235986

2014-03-21