Hans Hartung färglitografi

Hans Hartung färglitografi
Hans Hartung färglitografi
Hans Hartung färglitografi
Hans Hartung färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARTUNG, Hans (Tyskland1904-1989): L-27, färglitografi, 1957, signerad Hartung 26/100, 50x32 cm (bladstorlek 64x47 cm), Litteratur: Schmücking 90, oramad

235987

2014-03-22