Skrin i barockstil

Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil
Skrin i barockstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN på benställning, 1900-tal, barockstil, ek, smide, höjd 76, 52x43 cm

Ytskador, nyckel saknas

235992

2014-03-21