Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): L-22, färglitografi, 1957, signerad och numrerad Hartung 88/100, 49x28 cm, Litteratur: Scmücking 85
235996
2014-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här