Hans Hartung färglitografi

Hans Hartung färglitografi
Hans Hartung färglitografi
Hans Hartung färglitografi
Hans Hartung färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): L-22, färglitografi, 1957, signerad och numrerad Hartung 88/100, 49x28 cm, Litteratur: Scmücking 85

235996

2014-03-22