Gama lastbil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSLASTBIL, 1950-60-tal, Gama lastbil, lackerad plåt i rött, svarta gummidäck, reservhjul, taket till förarhytten avtagbart, öppningsbar motorhuv, tippbart flak, urverksdriven via kardan, längd 38 cm
Skador, slitage
236002
2014-03-29