Gama lastbil

Gama lastbil
Gama lastbil
Gama lastbil
Gama lastbil
Gama lastbil
Gama lastbil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSLASTBIL, 1950-60-tal, Gama lastbil, lackerad plåt i rött, svarta gummidäck, reservhjul, taket till förarhytten avtagbart, öppningsbar motorhuv, tippbart flak, urverksdriven via kardan, längd 38 cm

Skador, slitage

236002

2014-03-29