Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄSKA, med toiletteinredning, 1900-talets första hälft, präglat skinn, höjd 31, 40x12 cm
En flaska saknas, ytslitage
236011
2014-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här