Väska med toiletteinredning

Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning
Väska med toiletteinredning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄSKA, med toiletteinredning, 1900-talets första hälft, präglat skinn, höjd 31, 40x12 cm

En flaska saknas, ytslitage

236011

2014-03-21