Kaffe- och theservis Wedgwood
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFE- OCH THESERVIS, 35 dlr, Wedgwood, "Napoleon Ivy", dekor av murgröna, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 5 thekoppar med fat, 8 assietter, gräddkanna, 12 servietter medföljer
Medföljande en marmeladburk (locket med nagg), en sockerskål (locket med nagg), servietterna med smärre skador
236014
2014-03-21