Kaffe- och theservis Wedgwood

Kaffe- och theservis Wedgwood
Kaffe- och theservis Wedgwood
Kaffe- och theservis Wedgwood
Kaffe- och theservis Wedgwood
Kaffe- och theservis Wedgwood
Kaffe- och theservis Wedgwood

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFE- OCH THESERVIS, 35 dlr, Wedgwood, "Napoleon Ivy", dekor av murgröna, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 5 thekoppar med fat, 8 assietter, gräddkanna, 12 servietter medföljer

Medföljande en marmeladburk (locket med nagg), en sockerskål (locket med nagg), servietterna med smärre skador

236014

2014-03-21