Endre Nemes etsning

Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NEMES, Endre (1909-1985): "the skate", signerad och daterad Endre Nemes 1968, kolorerad etsning, 59x49 cm, a tergo etikett från Liljevalch utställd 1972

236015

2014-03-21