Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Kvinnostudie, a tergo signerad och daterad på baksidan Hans Wigert Studie Konstakademin 1960-1963, olja på duk, 73x66 cm

236016

2014-03-21