Erland Cullberg oljemålning
2014-03-21
236018
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): "Sällskap", signerad E Cullberg, olja på duk uppfordrad på pannå, 26x41 cm