Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2012): "Sällskap", signerad E Cullberg, olja på duk uppfordrad på pannå, 26x41 cm

236018

2014-03-21