Fat i porslin

Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor av ströblommor diameter ca 40 cm

Omfattande lagning, nagg, sprickor

236045

2014-03-21