Borstar och handspegel

Borstar och handspegel
Borstar och handspegel
Borstar och handspegel
Borstar och handspegel
Borstar och handspegel
Borstar och handspegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORSTAR, 2 st, HANDSPEGEL, 1900-talets början, skulpterad mässing, malakitimitation i skuret glas, spegelns längd 36 cm

En borste med glasnagg och skada

236049

2014-03-21