Karaff skål och bägare

Karaff skål och bägare
Karaff skål och bägare
Karaff skål och bägare
Karaff skål och bägare
Karaff skål och bägare
Karaff skål och bägare

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF med propp, SKÅL, BÄGARE, böhmisk typ, 1900-talets första hälft, rött överfångsglas med slipad dekor, karaffen med mynningsfattning i silver, karaffens höjd 37 cm

Obetydliga nagg

236055

2014-03-21