Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, sengustaviansk, mahognyfanérad, med mässingsbeslag, kannelerade ben, höjd 127, 108x47 cm, nycklar finns
Stenskivan skadad, ytskador, lagningar
236065
2014-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här