Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEKRETÄR med stenskiva, sengustaviansk, mahognyfanérad, med mässingsbeslag, kannelerade ben, höjd 127, 108x47 cm, nycklar finns

Stenskivan skadad, ytskador, lagningar

236065

2014-03-22