Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD med låda i sargen, 1800-talets mitt, alrotsfanér, höjd 74, 39x55 cm

Torrsprickor, skador, skev bordsskiva

236067

2014-03-21