Alexander Clements Wetterling akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WETTERLING, Alexander Clemens (1796-1858): "Typer af Lif Gardet till Fot under Konung Carl XII regering 1700-1718", signerad A. C. Wetterling 1856, akvarellerad tuschteckning, 17x23 cm

Ej examinerad ur ram

236091

2014-03-22