Alexander Clements Wetterling akvarell
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WETTERLING, Alexander Clemens (1796-1858): "Typer af Lif Gardet till Fot under Konung Carl XII regering 1700-1718", signerad A. C. Wetterling 1856, akvarellerad tuschteckning, 17x23 cm
Ej examinerad ur ram
236091
2014-03-22