Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGUR, Junghans, 1900-talets första hälft, diameter 34 cm

Skador, slitage

236092

2014-03-22