Stolar 1700-tal rokoko

Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko
Stolar 1700-tal rokoko

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, bemålade

Skador renoverade och kompleterade

236111

2014-03-22