Per Wilhelm Cedergren olja

Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Par i segelbåt, signerad P.W Cedergren, olja på pannå, 20x23,5 cm

236117

2014-03-22