Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIL, Schuco, Examico 4001, rödlackerad plåt, 1940-50-tal, nyckel medföljer

Skador,

236144

2014-03-22