W Sjölander göteborgsmotiv

W Sjölander göteborgsmotiv
W Sjölander göteborgsmotiv

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): Göteborg, motiv mot Hisingen, signerad Wald. Sjölander, olja på duk, 31x52 cm

236150

2014-03-22