Sittbänk

Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk
Sittbänk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SITTBÄNK, 1900-tal, barockstil, längd, 114 cm

Slitage

236154

2014-03-22