C Brandt akvarell

C Brandt akvarell
C Brandt akvarell
C Brandt akvarell
C Brandt akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): Höstmotiv, signerad och daterad Brandt 1903, akvarell, 46x36 cm

236160

2014-03-22