Arne Jacobsen sjuan

Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan
Arne Jacobsen sjuan

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL på hjul, "Sjuan" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark enligt uppgift 1950/60-tal, kromad benställning på 4 hjul, märkt Fritz Hansen 0164, svart klädsel

Klädsel med smärre slitage

236161

2014-03-22