Arne Jacobsen sjuan
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL på hjul, "Sjuan" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark enligt uppgift 1950/60-tal, kromad benställning på 4 hjul, märkt Fritz Hansen 0164, svart klädsel
Klädsel med smärre slitage
236161
2014-03-22