Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) Pigtittaren, samt vintermotivsignerad R Ljunggren, p.t resp. 175/360, 49x39 resp. 48x37 cm

236162

2014-03-22