Nils Gunnar Stenqvist
2014-03-22
236173
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Fossil", signerad och daterad Nils.G.Stenqvist 1983, akvarell, ca 38x54 cm