Skinnfåtölj

Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, skinn, sitthöjd 44 cm

Skador, skinnet skadat på sidan

236206

2014-03-24