Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, stämplade HWS (Hans Wicksten, Västerås) höjd 28 cm
Ljusmanschetter saknas, en ljusstake med bristning, smärre bucklor
236207
2014-03-24