Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, stämplade HWS (Hans Wicksten, Västerås) höjd 28 cm

Ljusmanschetter saknas, en ljusstake med bristning, smärre bucklor

236207

2014-03-24