Mössbord 1800-tal

Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, låda i sargen, bemålat, höjd 77, 133x72 cm

236208

2014-03-22