Theo Tobiasse portfölj

Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj
Theo Tobiasse portfölj

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOBIASSE, Theo (född 1927): "les Amants de Venise", signerade Theo Tobiasse 31/150, komplett portfölj med 4 färglitografier, bladstorlek 45x56 cm
Edition Vision Nouvelle 1975

236234

2014-03-22