Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEAP, Martin (född 1950): Sardinen på tunnelbanan, skulpterat och bemålat trä, atergo signerad och daterad Martin Heap 2006, monterad i låda, djup 7, 28x16 cm
236237
2014-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här