Martin Heap skulptur

Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur
Martin Heap skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEAP, Martin (född 1950): Sardinen på tunnelbanan, skulpterat och bemålat trä, atergo signerad och daterad Martin Heap 2006, monterad i låda, djup 7, 28x16 cm

236237

2014-03-24