Ampel i glas

Ampel i glas
Ampel i glas
Ampel i glas
Ampel i glas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1920-30-tal, färgat och frostat glas, diameter 40 cm

Smärre nagg

236253

2014-03-24