Torsten Renqvist tusch
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Piazza della Rotonda" "Bönepall och klaffstol", varav en monogramsignerad och den andra daterad -61, tusch på papper, 42x22 cm, inramade
En reva och fläckar
236270
2014-03-24