Torsten Renqvist tusch

Torsten Renqvist tusch
Torsten Renqvist tusch
Torsten Renqvist tusch
Torsten Renqvist tusch

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Piazza della Rotonda" "Bönepall och klaffstol", varav en monogramsignerad och den andra daterad -61, tusch på papper, 42x22 cm, inramade

En reva och fläckar

236270

2014-03-24