Kaffeservis sevreliknande

Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande
Kaffeservis sevreliknande

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 5 dlr, 1900-talets början, sevresliknande märke, handmålad dekor med figurscener, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 2 koppar med fat, uppläggningsfat, i schatull insidan med tygklädsel, fatets längd 45 cm

Schatullet med skador

236282

2014-03-24