Takarmatur
2014-03-24
236283
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, sexarmad, metall och trä, med dekor av segelfartyg Santa Maria, höjd ca 52 cm
Ytskador