Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, Alf Svensson, Bergboms, stämplad G 36 Bergboms, höjd 132 cm
Skärm med bucklor , färgbortfall
236286
2014-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här