Alf Svensson golvlampa för Bergboms

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA, Alf Svensson, Bergboms, stämplad G 36 Bergboms, höjd 132 cm

Skärm med bucklor , färgbortfall

236286

2014-03-24