Distler

Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DISTLER PORSCHE ELECTROMATIC 7500, 1950-tal, cabriolet, lackerad plåt i vitt, rött och grått, ställbar styrning, växel med fram och back, batteridriven, längd 25 cm, med startnyckel och instruktion på undersidan

Omlackerad, smärre slitage

236298

2014-03-25